LipSense - Persimmon - HARD TO COME BY
NWT
$8 $25
Size
Not for sale
Like and save for later
No longer a distributor- cleaning house- selling cheap
This color is hard to come by - grab cheap why you can
Shipping/Discount





jesuistresbelle
and
7 others
like this
5 Comments

myvance
Price for 2 of them?
Sep 29Reply

stessieb3
@myvance $22
Sep 29Reply

cmwermager29
is the $10 for one or two tubes of persimmon?
Nov 29Reply

stessieb3
@cmwermager29 no
Dec 02Reply

stessieb3
It’s for 1
Dec 02Reply
Trending Now
Find Similar Listings