This website requires JavaScript.
adrianadinobile
adrianadinobile
Updated Feb 22
adrianadinobile
adrianadinobile
Updated Feb 22

Rae Dunn Pasta Bowl

Rae Dunn

$16

Size
Like and save for later
Add To Bundle
rae dunn pasta bowl all day “dine” normal scratches from use 1 had a chip on the rim 12 used avaliable 4 brand new in box as well- posted separately
Shipping/Discount
  • Seller Discount: 15% off 3+ Bundle

  • $8.27 Expedited (1-3 day) Shipping on all orders

Posh Protect: Buyer Protection Policy

Get your order as described or receive your money back. Learn More.

24 Comments
fshs3n1
fshs3n1 Are all 12 for $16 total? Or each $16?
Oct 04Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @fshs3n1 16 for each. Would bring the price down if purchasing multiple.
Oct 04Reply
fshs3n1
fshs3n1 Thank you 😊
Oct 04Reply
courteneyoishi
courteneyoishi Is the price for the entire set or one bowl?
Oct 31Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @courteneyoishi one bowl. Would go lower if purchasing the set.
Oct 31Reply
maryann68
maryann68 how much for six?
Nov 12Reply
maryann68
maryann68 how much for 6 with no chips out of them?
Nov 15Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @maryann68 Would $65 work for you?
Nov 15Reply
stylebyfelicia
stylebyfelicia Hi! I need 8. I'd take the 4 new ones at a reduced price and 4 others without the chip at a reduced price. What would be my total cost?
Jan 13Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @stylebyfelicia Hi, I could do $90 for 4 new and 4 used!
Jan 13Reply
stylebyfelicia
stylebyfelicia @adrianadinobile not melamine, right?
Jan 14Reply
stylebyfelicia
stylebyfelicia @adrianadinobile OK, I will take them, 4 new, 4 used, no chips, for $90!😊
Jan 14Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @stylebyfelicia Are you able to create a bundle of these items? Then I can offer you that price.
Jan 18Reply
niknikk2021
niknikk2021 HI, YOU SHOULD ADD $16.00 EACH TO YOUR LISTING SO BUYERS WON'T BE CONFUSED.
Mar 18Reply
sunflowerranch
sunflowerranch Good afternoon ☺️❣️ I was wondering if you still have bowls left and how many? Thank you for your time 😊❣️
Aug 12Reply
askeeton
askeeton I just made an offer. I am somewhat confused is the price for all 12 unused? I thought that’s what I was offering.
Nov 14Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @askeeton No this is just for 1 bowl (used). The new bowls are a separate listing and there are only 3 left. Sorry for the confusion!
Nov 14Reply
kirbs19
kirbs19 Hello how many for 2?
Feb 03Reply
ashleymaldon993
ashleymaldon993 Hello, how many glass bowls do you have left?
Jun 02Reply
ashleymaldon993
ashleymaldon993 How many glass bowls Are left and do you give a discount for multiple order?
Jun 02Reply
adrianadinobile
adrianadinobile @ashleymaldon993 i believe i have 3 new and 2 used but i will double check! and yes glad to give a discount for multiples
Jun 06Reply

Find Similar Listings

About the seller

adrianadinobile

@adrianadinobile

Last Active: Jul 24

Johnston, RI
View Closet

86

Listings

65+

Sold Listings

2 days

Avg. Ship time

11

Love Notes

About the seller

adrianadinobile

@adrianadinobile

Last Active: Jul 24

Johnston, RI
View Closet

86

Listings

65+

Sold Listings

2 days

Avg. Ship time

11

Love Notes